- ماه عسل - در شهرك سينمايي دفاع مقدس

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

«ماه عسل» در شهرک سینمایی دفاع مقدس

«ماه عسل» در شهرك سينمايي دفاع مقدس

شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس وابسته به بنیاد فرهنگی روایت از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 20 پروژه سینمایی، سریال تلویزیونی، فیلم کوتاه، کلیپ و نیز برنامه‌های تلویزیونی ویژه ماه مبارک رمضان را به شکل‌ها و میزان مختلف، تحت پشتیبانی و حمایت خود قرار داده است.

به گزارش جوان ایرانی به نقل ازمدیریت رسانه و اطلاع‌رسانی بنیاد فرهنگی روایت این پشتیبانی‌ها بر اساس نیاز پروژه‌ها، از تنوع قابل ملاحظه‌ای برخوردار بوده و شامل استفاده از لوکیشن‌های متنوع موجود در شهرک یا جلوه‌های ویژه و امکانات نظامی بوده است. بر اساس این گزارش، پروژه‌های سینمایی که در این مدت از حمایت شهرک بهره گرفته‌اند، شامل فیلم سینمایی مزار شریف به کارگردانی محمدحسین برزیده، ستاره شرق به کارگردانی علی غفاری، فردا را فراموش نکن به کارگردانی غلامرضا مقدم، بهار در پاییز به کارگردانی صادق دقیقی و تله‌فیلم شیپورچی به کارگردانی سیدوحیدحسینی می‌باشند.

همچنین سریال سوداگر به کارگردانی مسعود آب‌پرور، کیمیا به کارگردانی جواد افشار، سریال بین‌المللی باب‌المراد به کارگردانی فهدمیری و نیز برنامه تلویزیونی ماه عسل با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی در همین مدت بخش‌هایی از تصویربرداری خود را در شهرک سینمایی دفاع مقدس انجام داده و از خدمات مختلف آن بهره برده‌اند. نماهنگ حس ناب ساخته امید حسنی، می‌کشیم ساخته سیدمهران علوی، مستند معلم عشق ساخته مهدی علایی و ف��لم‌های کوتاه رؤیاها ساخته تیام پاینده، ابراهیم ساخته مائده حافظی و همراه بیراه ساخته داوود تقدیری از دیگر آثار بهره‌مند از امکانات این شهرک در همین مدت بوده‌اند. این گزارش حاکی از آن است که برخلاف آنچه برخی تصور می‌کنند، خدمات شهرک سینمایی دفاع مقدس به آثار سینمایی و تلویزیونی تنها محدود به جلوه‌های ویژه میدانی و امکانات و لوکیشن‌های نظامی نیست، بلکه به خاطر وجود فضای گسترده، مناظر و لوکیشن‌های طبیعی و متنوع و دکورهای بزرگ، دریاچه طبیعی، روستا، نخلستان و غیره، این شهرک هر سال میزبان و پشتیبان ده‌ها اثر سینمایی و تلویزیونی در ژانرهای مختلف از جمله مذهبی، اجتماعی، پلیسی و تاریخی است. لازم به ذکر است دکور بزرگ سریال حضرت یوسف(ع)شامل روستای کنعان، شهر طبس، قصر فرعون، کاخ بوتیفار و بازارچه مصرباستان نیز در همین شهرک برپا شده و از جذابیت‌های موجود شهرک سینمای انقلاب و دفاع مقدس می‌باشد.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه