تخته ورزش هایی مثل تخته باعث بهبود استقامت هسته ای میشه که در طی یه فشار برای ثبات مهمه.

۳ راه برای بهبود تمرینات شما

هسته ضعیف
تخته
ورزش هایی مثل تخته باعث بهبود استقامت هسته ای میشه که در طی یه فشار برای ثبات مهمه. توانایی نگهداری این موقعیت فشار به طور مستقیم با اینکه شما چه مدت میتونین یه تخته رو نگه دارین در ارتباطه و به طور کلی شاخص قدرت هستست. یه هسته ضعیف میتونه باعث خم شدن قسمت پایین کمر بشه که باعث تغییر زاویه مفاصل کتف و چگونه کار کردن عضلات بشه. تغییر این زاویه یا موقعیت میتونه باعث آسیب جدی بشه. تخته رو به طور عادی ۱ یا ۲ روز در هفته برای ۳ تا ۴ مرحله به صورت ماکسیمم نگه دارین.

قطعه های ضعیف
اسکات
آره، موافق باشین یا نباشین قطعه ها رو تمریناتون و فشارشون اثر میذارن. اگه یه مربع ضعیف داشته باشین، سخته که زانوهاتونو به یه صورت یه وضعیت گسترده که تمرینتون نیاز داره نگه دارین. نتونستن انجام این کار باعث میشه که زانوهاتون به طور کامل قفل بشه که برای تموم شدن اسکات فوق العادست. نگه داشتن کامل زانوها به شکل گسترده باعث ایجاد دوتا چیز میشه: کاهش جریان خون به ماهیچه هایی که به اون نیاز دارین که منجر به کاهش فعالیت عضلات و در نتیجه کاهش نتایج میشه و ایجاد باسنی کج و بزرگ که منجر به گرد شدن کمر و آسیب دیسک میشه. اسکات خودتونو به طور معمول ۱ تا ۲ روز در هفته برای ۳ تا ۵ مرحله و در هر مرحله ۸ تا ۱۰ بار تکرار کنین.

قرار دادن دست به شکل نادرست
تمرین
خوشبختانه این تمرین، آسونه. شروع کنین و دستا و زانوهاتونو پایین بگیرین و مطمئن بشین که دستاتون مستقیما زیر شونه هاتون قرار دارن. پاهاتونو به عقب برگردونین، تو یه موقعیت فشار ببرینش و نگهش دارین، دستاتونم هنوز باید زیر شونه هاتون باشن. این شروع خوبیه، اما یه بخش اضافی هست که میتونه به سختی درک بشه. فکر کنین که دستاتونو بالای یه توده بزرگ از شن و ماسه یا برنج قرار دارن و حالا سعی کنین زمینو بگیرین. این تمرین، عضلات پایین بازو و دستو فعال میکنه و باعث افزایش تواناییتون میشه. یه راه خوب برای آمادگی اینه که یه باند پلاستیکی اطراف انگشتاتون بپیچین و بعدش اونا رو به شکل دور از هم تا جایی که ممکنه هل بدین، برای ۱ ثانیه نگه دارین و برگردین به اول.

منبع: نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه