هیچ کسی دلش نمی خواهد در بهترین روز زندگی خود بد به نظر برسد

هیچ کسی دلش نمی خواهد در بهترین روز زندگی خود بد به نظر برسد. عکس های عروسی برای همه ی عروس و دامادها مهم هستند و مطمئنا دوست دارند در این عکس ها عالی و فوق العاده به نظر برسند! پس تعجبی ندارد که مراسم عروسی یک انگیزه مهم برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام است!

به طور ایده آل، زمان درست شروع کاهش وزن، شش ماه قبل از مراسم عروسی است. به این ترتیب می توانید به یک شخص کاملا متفاوت تبدیل شوید. اما اگر مراسم عروسی شما زودتر برگزار شود چه؟ نگران نباشید، می توانید سه ماه قبل یا حتی یک ماه و نیم قبل از مراسم عروسی هم دست به کار شوید.

یادتان باشد که فقط میخواهید دو تا سه کیلوگرم وزن کم کنید. در عوض ماهیچه ها را قوی کرده و به این ترتیب روز مراسم صاف تر ایستاده، انرژی بیشتر و احساس بهتری داشته و لباس هم کاملا اندازه بدن شما شده و در نتیجه ظاهر خیلی بهترین خواهید داشت.

A872Y8 Bride measuring her waist

کاهش وزن سالم
برای رسیدن به تناسب اندام زمان بگذارید: خیلی از افراد برای کاهش وزن فقط رژیم غذایی را انتخاب می کنند، در حالی که ورزش کردن عامل اصلی است. هیچ روش جادویی وجود ندارد. ورزش کردن نه تنها باعث لاغری می شود، بلکه استرس را کاهش داده، خلق و خو را بهبود داده و به خواب بهتر شما کمک می کند.

عرق کردن
عرق کردن چربی ها را سوزانده، جریان خون را بهبود داده، سموم بدن را خارج کرده و به خواب بهتر در شب کمک می کند. همه ی این عوامل باعث درخشش و زیباتر شدن عکس هایتان در روز عروسی می شوند.

خواب کافی و کاهش استرس
تحقیقات نشان داده اند که استرس و کمبود خواب به افزایش وزن منجر می شود. (هشت ساعت بخوابید)

زیاده روی نکنید
اشتباه اکثر عروس و دامادها زیاده روی در ورزش کردن و ادامه ی آن تا روز مراسم عروسی است! تداوم فعالیت تا روز مراسم کمکی به شما نمی کند، بلکه ممکن است باعث صدمه زدن به شما شود.

نکته ی مهم: در هفته فقط نیم کیلو وزن کم کنید. پس اگر شش هفته فرصت دارید، نباید بیشتر از سه کیلوگرم وزن کم کنید.

ادامه دارد…

منبع: نوین زی

Share the post "کاهش وزن تا روز مراسم عروسی! (بخش اول)"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

No related posts.

Tweet کاهش وزن تا روز مراسم عروسی! (بخش اول) - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه