پخش پشت صحنه - مختارنامه - در شبکه مستند

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

پخش پشت صحنه «مختارنامه» در شبکه مستند

پخش پشت صحنه «مختارنامه» در شبکه مستند

شبکه مستند سیما برای ماه محرم ویژه برنامه‌های مختلفی را تهیه و تدارک دیده است.

به گزارش جوان ايراني به نقل از فارس ، شبکه مستند سیما در ماه محرم آثاری چون «هنر تعزیه»، «خرده های مینا»، پشت صحنه «مختارنامه»، «ماما نزیهه»، «محرم در یزد»، «عاشورا در تانزانیا»، «حسین فرزند علی»، «رستاخیز به روایت مرتضی آوینی» و «عاشورای نبطیه» را برای پخش در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، در آستانه آغاز ماه محرم و ایام عزادارای سرور و سالار شهیدان شبکه مستند سیما ویژه برنامه هایی را برای پخش در نظر گرفته است.

مستند تولیدی «مختارنامه» از مجموعه «یک فیلم یک حقیقت» در 5 قسمت 60 دقیقه‌ای از شنبه 25 مهر تا چهارشنبه 29 مهر هر شب ساعت 23 روی آنتن می رود.

برنامه هفتگی «دریچه» در روز پنجشنبه 30 مهر ساعت 23 مستند «ماما نزیهه» را برای پخش در نظر گرفته است و مستند «محرم در یزد» تولید شبکه اسپانیایی نیز جمعه ساعت 14 در 60 دقیقه پخش می شود.

مستند «عاشورای نبطیه» با روایتی از عاشورا با پخش در ساعت 14 جمعه 24 مهر و بازپخش در ساعت 22 روز جمعه اول آبان از دیگر برنامه های آماده شده برای محرم هستند.

«عاشورا در تانزانیا» روز عاشورا شنبه 25 مهر ساعت 15 و «حسین فرزند علی» یکشنبه 16 مهر ساعت 19 از تولیدات شبکه پرس تی وی در جدول پخش محرمی شبکه مستند قرار گرفته اند.

مستند «رستاخیز به روایت مرتضی آوینی» با موضوع اربعین برگرفته از کتاب فتح خون شهید آوینی جمعه اول آبان ساعت 19 پخش می شود.

مستند تولیدی «خرده‌های مینا» جمعه اول آبان در روز تاسوعا ساعت 23 و مستند تولیدی «آب، مار، طناب» شنبه دوم آبان ساعت 23 روی آنتن می روند.

برنامه تولیدی شبکه با عنوان «ترین‌ها» به تهیه کنندگی رامین موسوی ملکی نیز 3 قسمت 12 تا 15 دقیقه‌ای ویژه ماه محرم پخش خواهد داشت.

برنامه تولیدی «هنر تعزیه» در یک قسمت 30 دقیقه‌ای به تهیه کنندگی فلاح روی آنتن خواهد رفت.

شبکه مستند در سوم آبان همزمان با روز تجلیل از اسرا و مفقودان قسمتی از مجموعه «گلستانه» با نام «آزاد سازی اسرا» را روانه آنتن می رود.

در کنار این برنامه‌ها آرم، کلیپ و احادیث گرافیکی مناسب با این ماه نیز تهیه و تولید شده است.


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه