پخش نسخه اصلاح شده - شور شیرین - از شبکه ۳

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

پخش نسخه اصلاح شده «شور شیرین» از شبکه ۳

پخش نسخه اصلاح شده «شور شیرین» از شبکه ۳

تهیه‌کننده «شور شیرین» از پخش نسخه اصلاح شده این فیلم سینمایی به کارگردانی جواد اردکانی در روز چهارشنبه از شبکه سه سیما خبر داد.

به گزارش راسخون ابراهیم اصغری تهیه‌کننده «شور شیرین» در گفت‌وگو با تسنیم، از پخش فیلم سینمایی «شور شیرین» به کارگردانی جواد اردکانی در روز چهارشنبه از شبکه سوم سیما خبر داد.

وی افزود: د ر چند روز گذشته پخش این فیلم به شکل نامناسبی از سوی صداوسیما انجام شده بود که مشکلاتی را از سوی مسئولان پخش، شاهد بودیم که روز چهارشنبه نسخه اصلاح شده و اصلی فیلم سینمایی از رسانه ملی و شبکه سوم سیما پخش می‌شود.

فیلم «شور شیرین» جواد اردکانی دوشنبه هفته گذشته با تغییرات بسیاری در فیلم به پخش رسیده بود که به گونه ای پخش شده بود که از دقیقه 20 فیلم شروع شد بعد فیلم کات می خورد و «بسم الله الرحمن الرحیم» و تیتراژ فیلم می‌آمد بعد دوباره فیلم کات می خورد پرده چهارم و بعد پرده سوم و اصلا تدوین دوباره ای برای این فیلم انجام شده بود.

اصغری پیش از این اعلام کرده بود که مشکل این فیلم بواسطه فیلمی که تحویل داده شده نبود بلکه بواسطه هاردی بود که تدوینگر و بازبین شبکه سه سیما تنظیم وبازبینی کرده بود. بی نظمی در چیدمان پرده های فیلم بوجود آمده بود و همین باعث پخش نامناسب این فیلم شد.

«شور شیرین» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی جواد اردکانی است. داستان فیلم مقاطعی از زندگی شهید کاوه، یکی از فرماندهان کردستان را به تصویر می‌کشد. دراین فیلم حمیدرضا عمارلو، رضا رویگری، جواد عزتی، علی کشوری و احمد نجفی و ... ایفای نقش کردند.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه