همه گروه - مرتضی پاشایی - بودند جز خودش

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

خواننده آلبوم «از این ساعت » برای اولین بار در رشت روی صحنه رفت.

به گزارش «موسیقی ما»، مهدی احمدوند 12 بهمن ماه در رشت روی صحنه رفت و 14بهمن ماه در ادامه تور کنسرت های خود به «تربت جام» در خراسان رضوی سفر کرد. «مهدی احمدوند» در این کنسرت منتخبی از قطعات آلبوم «از این ساعت» همچون «سرگیجه»،«ستاره»،«بازنده»،«ازاین ساعت»،«چشم جادوئی»،«فالش» را اجرا کرد.

دو قطعه «ستایش» و «نگران منی » به یاد مرتضی پاشایی اجرا شد که احساسی ترین لحظات کنسرت را رقم زد. این قطعات در حالی به یاد مرتضی پاشایی اجرا شد که ارکستر مرتضی پاشایی به صورت کامل روی صحنه بودند و فقط جای «پاشایی» و «احمدوند» روی صحنه عوض شده بود.

«مهدی کرد» (مدیر برنامه ها و تهیه کننده سابق زنده یاد پاشایی) که اولین اجرای برنامه بعد از فوت پاشایی را تجربه می کرد، درباره این کنسرت گفت: « احساس کردم خود «مرتضی» هم در سالن است. همه گروه او بودند و فقط مهدی جای مرتضی روی صحنه بود. لحظات عجیبی بود. بعد از آن اتفاقات تلخ و ناراحت کننده، این اولین برنامه بود و به شدت برای من سخت و ناراحت کننده.»

قطعه«عشق اول»آخرین و محبوب ترین ترانه این کنسرت بود که با همخوانی دوستدارنش همراه بود.

مهران مریخ «کیبورد»، حسین کیا«پرکاشن»، مجید ظاهر گیور«درامز»، علیرضا الیاس وند «گیتار الکتریک»، مجتبی اسدپور«کیبورد»، حامد طاهری «گیتار باس و رهبر ارکستر» ،محسن حسن نیا«کلارینت،ساکسیفون» و رضا لمانی«گیتار نایلون» مهدی احمدوند را در این کنسرت همراهی می کردند.

این کنسرت به همت موسسه «ندای چنگ» و «تالش شناسی» و به تهیه کنندگی «خانم یاری » برگزار شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه