همایون شجریان و تهمورس پورناظری - چرا رفتی - را روی صحنه می‌برند

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

همایون شجریان و تهمورس پورناظری - چرا رفتی - را روی صحنه می‌برند - تصویر 1

آغاز بلیت‌فروشی از ساعت 22 پنجشنبه 19 تیر؛

همایون شجریان و تهمورس پورناظری «چرا رفتی» را روی صحنه می‌برند

پس از موفقیت کم‌نظیر آلبوم «نه فرشته‌ام نه شیطان» اثر تهمورس پورناظری با صدای همایون شجریان که در روزهای پایانی اسفندماه 1392 در سراسر کشور منتشر شد، کنسرت «چرا رفتی» به زودی در تهران به روی صحنه می‌رود.

این کنسرت به اجرای زنده قطعات آلبوم «نه فرشته‌ام نه شیطان» اختصاص دارد و در روزهای 16، 17 و 18 مردادماه 93 (هر شب دو سانس) در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار خواهد شد. این تالار زمانی یکی از پررونق‌ترین سالن‌های کنسرت در سطح تهران به حساب می‌آمد و هر هفته کنسرت‌های زیادی در آن اجرا می‌شد. اما چند سالی است که به‌جز یکی دو برنامه خاص، هیچ کنسرت دیگری بر روی صحنه آن برگزار نشده و شنیده می‌شود که این سالن با بازسازی و تجهیز مجدد، آماده میزبانی از کنسرت‌های موسیقی است.

تهمورس پورناظری آهنگساز آلبوم «نه فرشته‌ام نه شیطان» در خصوص جزئیات این کنسرت به «موسیقی ما» گفت: «در این کنسرت علاوه بر قطعات آلبوم، یک قطعه دیگر را هم به اجرا در خواهیم آورد که تاکنون منتشر نشده و قطعاً مورد توجه علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.» مشروح این گفتگو را می‌توانید به زودی همین رسانه مشاهده کنید.

بلیت‌فروشی کنسرت «چرا رفتی» از ساعت 10 شب پنجشنبه 19 تیرماه آغاز خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند از این تاریخ، بلیت این کنسرت را تهیه کنند.

اختصاصی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه