نیمی از سریال - معراجی‌ها - مونتاژ شد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

نیمی از سریال «معراجی‌ها» مونتاژ شد

 نیمی از سریال «معراجی‌ها» مونتاژ شد

رحمان سیفی آزاد مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما گفت: مراحل مونتاژ و صداگذاری بیش از نیمی از قسمتهای سریال «معراجی ها» تمام شده است.

به گزارش راسخون ، رحمان سیفی آزاد مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما در گفتگو با تسنیم گفت: بیش از نیمی از مراحل مونتاژ و صداگذاری سریال معراجی ها تمام شده است.

وی اضافه کرد: این سریال در مجموع 30 قسمت آماده نمایش می‌شود و در هفته دفاع مقدس و در شهریور ماه پخش خواهد شد.

در اکران نوروزی امسال فیلم سینمایی «معراجی‌ها» با استقبال همراه بود و نسخه سینمایی این فیلم به طور کامل با نسخه سریالی آن که از خرداد سال 93 شروع می شود، متفاوت است و داستان این دو اثر هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند.

در خلاصه داستان «معراجی‌ها» آمده است: قراراست تعدادی ازشهدای گمنام تفحص شده در یکی از دانشگاهها دفن شوند. اما گروهی از دانشجویان با تحریک استاد گنجی اقدام به آشوب وجنجال در دانشگاه می‌کنند که آغاز قصه‌ای می‌شود و گروه دانشجویان مجبور به سفری ناخواسته می‌شوند... .

مهران رجبی، سید جواد هاشمی، برزو ارجمند، پندار اکبری، نیما شاهرخ شاهی، علی صادقی، حدیثه تهرانی، حسین مهری، سمانه پاکدل و اصغر نقی‌زاده، رضا رویگری، سیدمهرداد ضیایی، امیر نوری، کاوه خداشناس، اسماعیل سلطانیان و... از جمله بازیگران این فیلم سیمایی هستند.


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه