نیما جان وقت رفتن نبود

نیما جان وقت رفتن نبود - تصویر 1

پیام تسلیت «بابک ریاحی پور» به مناسبت درگذشت مرحوم «نیما وارسته»؛

نیما جان وقت رفتن نبود

به گزارش جوان ایرانی به نقل از موسیقی ما، از صبح روز دوشنبه و پس از انتشار خبر درگذشت «نیما وارسته» چهره های زیادی پیام های تسلیت و یادداشت هایی درباره این موزیسین جوان و خوش نام منتشر کردند. «بابک ریاحی پور» نوازنده با سابقه گیتاربیس که سابقه همکاری های متعدد با زنده یاد وارسته را دارد هم پیامی را در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار داد. متن این یادداشت را در ادامه می خوانید:
  • نیما جان وقت رفتن نبود...
«نیما جزو معدود بچه هایی بود که هرگاه نام او بر زبان می آمد همیشه لبخند بر لب همه ما می نشست. به غیر از توانایی هایش در نوازندگی و آهنگسازی، اخلاقی داشت که کافی بود نام او برده شود تا حال آدم ها خوب شود. این واقعا نعمت بزرگی است که یک نفر می تواند داشته باشد. بیشتر از همه برای آن نیما دلتنگ می شویم. درست است که از هنر موسیقی او محروم شدیم و دیگر در بین ما نیست ولی اینکه دیگر نمی توانیم نیما و لبخندهایش را ببینیم ناراحت کننده است.

من و نیما وارسته از سالها قبل دوست بودیم و آغاز همکاری ما به سال 83 باز می گردد. در کنسرت مالزی گروه «آریان»، کنسرت های «بنیامین بهادری» و «حمید عسکری» و... حضور داشتیم. ضبط های استودیویی نیما را هم می نواختم و در خیلی از تنظیم های معروف صدای بیس من شنیده می شود و جزو افتخارات من است. آخرین حضور ما روی استیج سال گذشته و در کنسرت حمید عسکری بود. آخرین مرتبه هم که صحبت داشتیم حدودا دو هفته پیش بود و هنوز هم باور نمی کنم. امروز داشتم با خودم فکر می کردم که خدا را شکر نیما خوب زندگی کرد. او عرض زندگی را هم خوب طی کرد و صرفا طول زندگی را طی نکرد. هنوز کارهای زیادی داشت که انجام دهد و برای من این سوال پیش آمد که چرا بعضی از آدم ها اینقدر زود می روند؟ و فقط می توانم بگویم که نیما جان وقت رفتن نبود...

دلتنگی من و همه دوستان نیما زیاد است و باور این اتفاق بسیار سخت است. اما به خانواده این عزیز هنرمند تسلیت می گویم و برای آنها آرزوی صبر دارم.»

بابک ریاحی پور

اختصاصی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه