نمایش زندگی خصوصی - وودی آلن - از تلویزیون

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

نمایش زندگی خصوصی «وودی آلن» از تلویزیون

 نمایش زندگی خصوصی «وودی آلن» از تلویزیون

وودی آلن که همیشه سعی کرده زندگی خصوصی اش را از چشم های کنجکاو پنهان نگه دارد برای نخستین بار اجازه داده دوربینی از زندگی او و فرایند خلاقه را به تصویر بکشد.

به گزارش جوان ايراني به نقل از تسنیم، مستند «وودی آلن» روایتی از زندگی این کارگردان صاحب نام آمریکایی است که رابرت وید کارگردانی آن را برعهده داشته است.

این فیلم توانسته است در 6 جلسه گفت‌وگو و با گذران روزها و هفته‌های متعدد با وودی آلن، مروری هرچند اجمالی اما اختصاصی بر زندگی و خلاقیت هنری او داشته باشد.

کارگردان این امکان استثنایی را یافته که سر صحنه تهیه برخی فیلم های وودی آلن ظاهر شود و از او فیلم بگیرد. اجازه ای که او تاکنون به کسی نداده است.

آلن همچنین به روبرت واید اجازه داد که در خانه‌اش در منهتن برود و از مراحل مختلف نوشتن تا ادیت کارهایش از او فیلمبرداری کند.

وودی آلن 79 ساله کمدین، بازیگر، کارگردان، نویسنده و موسیقی‌دان آمریکایی است. آلن فعالیت حرفه‌ای خود را به عنوان یک نویسنده کتابهای طنز و سپس یک کمدین روی صحنه آغاز کرد و سپس در دهه 60 میلادی فعالیت فیلم سازی خود را آغاز کرد.

آنی هال (1977)، منهتن (1979) و نیمه شب در پاریس (2011) از مشهورترین فیلم‌های وودی آلن اند.

وی 24 بار نامزد اسکار و چهار بار برنده آن شده است که این جوایز شامل یک اسکار بهترین کارگردانی و سه جایزه اسکار بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی شده است.

«وودی آلن» ساعت 16 دوشنبه 20 مهر به مدت 100 دقیقه از شبکه مستند سیما روی آنتن می‌رود و بازپخش آن 8صبح سه‌شنبه خواهد بود.


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه