مراسم ترحیم خبرنگار شبکه خبر برگزار شد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

مراسم ترحیم خبرنگار شبکه خبر برگزار شد

مراسم ترحیم خبرنگار شبکه خبر برگزار شد

 امروز ، روز غمگین مسجد بلال صداوسیما بود. مراسم تشییع خبرنگار شبکه خبر صبح امروز برگزار شد و ساعتی پیش نیز مراسم ترحیم او برقرار شد.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل از تسنیم،  مراسم ترحیم سیدحمیدرضا حسینی خبرنگار شبکه خبر که در فاجعه منا به دیار معبود شتافته بود، با حضور محمد سرافراز رئیس سازمان صداوسیما، عزت‌الله ضرغامی رئیس پیشین سازمان، آیت‌الله قرهی،و جمعی از  مدیران و معاونان و کارمندان سازمان صداوسیما، در مسجد بلال صداوسیما برگزار شد.

 

سردار شعبانی سخنران این مراسم بود که در بخشی از صحبت‌های خود با اشاره به جزئیات واقعه امسال گفت: 3 مسیر برای رسیدن به مسیر رمی جمرات وجود داشت و حاجیان ایرانی 6 کیلومتر را برای رسیدن به آنجا باید طی می‌کردند. در حالی که این اتفاق ساعت 8-9 صبح رخ داده بود ماموران سعودی 2 بعدازظهر برای کمک آمدند و اکثر حاجیان ما به خاطر کمبود اکسیژن و آب به همین واسطه از بین رفتند.

 

در ادامه این مراسم حاج مرتضی طاهری مداح اهل بیت به ذکر مصیبت پرداخت.

 

در انتها نیز سخنران این مراسم گفت: در زیارت عاشورا کلمه لعن آل ابوسفیان را می‌خوانیم. لغت آل در لغت به معنای تمام کسانی است که با آن شخص پیوند فکری و اعتقادی داشته باشند.امروز می‌بینیم که به صورت رسمی اعلام می‌کنند که هر کس که شیعه باشد کافر و مرتد است و خون و مالش حلال خواهد بود و به واسطه همین احکام گروهک‌هایی مانند داعش و القاعده شکل می‌گیرند.اما این مسیر، سرانجامی جز نابودی ندارد.

 

وی در پایان سخنان خود گفت: شهید سیدحمیدرضا حسینی 8 سال به مادر بیمارش خدمت کرد و همین موضوع باعث رستگاری او شد.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه