فیلم های آخر هفته تلویزیون ( 19 و 20 تیر)

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

فیلم های آخر هفته تلویزیون ( 19 و 20 تیر)

فیلم های آخر هفته تلویزیون ( 19 و 20 تیر)
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن شبکه‌های سیما، پنج‌شنبه و جمعه 19 و 20 تیر ماه اوقات فراغتی خوبی را برای مخاطبان فراهم میاورند .
 
 

 روابط عمومی رسانه ملی ، فیلم‌های شبکه‌های مختلف سیما به شرح زیر معرفی شده اند:

شبکه یک سیما
 فیلم سینمایی « موج گرما » به کارگردانی گریگور اشنیتزر، جمعه 20 تیر ماه ساعت 14:50 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
این فیلم با بازی سوزانا سایمون داستان دکتر مارتینا فشنر متخصص در زمینه آب شناسی است. تحقیقات گسترده او نشان می دهد که آلمان با تهدید کم آبی در صورت تغییرات جوی روبروست. او تلاش می‌کند نتیجه تحقیقات خود را به مسئولان امر ارائه داده و آنان را نسبت به خطرات احتمالی آگاه کند ولی مسئولان.....

*****************************************************

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی « تابستان عزیز » به کارگردانی امیر شهاب رضویان ، پنج‌شنبه 19 تیر ماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.
عزیز و نوه‌‏اش حمید بدون هماهنگی با خانواده، از همدان راهی مشهد می‌شوند و در مسافرخانه بهشت، اتاقی اجاره می‌‏کنند. عزیز سال ها در پی سفر به مشهد بوده و فرزندانش به دلیل درگیری‌های کاری و خانوادگی نتوانسته‌اند با او به سفر بیایند. حمید نوه ماجراجوی او تنها کسی است که با او همدست شده و به سفر آمده است. عزیز به دنبال زیارت و حمید پیگیر مسابقه فوتبال آخر هفته تیم پاس در مشهد است. سیروس عموی حمید از همدان ردشان را پیدا می‌کند و برای بازگرداندن آنان به مشهد می‌آید ...
سروش صحت، صابر ابر، فریبا آهنگ، محمد امین باشی، محمد احسان محمدزاده، مهران رجبی، رضا خمسه در فیلم تلویزیونی « تابستان عزیز » به تهیه کنندگی سید کمال طباطبایی بازی کرده اند.

فیلم سینمایی « یک تابستان پر هیجان » به کارگردانی فرانسیس لکلرک و بازی پاتریک روبیتیل و پیر لوک فانک، جمعه 20 تیر ماه ساعت 16:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
تعدادی از دانش آموزان 12 ساله در تابستان با تیم بیسبال مدرسه دچار مشکل شده؛ مجبور می‌شوند در آن شرکت نداشته باشند. مدرسه که به دلیل کمبود امکانات شرایط تشکیل تیم دیگری را ندارد؛ دانش آموزان را تشویق به شرکت در اردوی تابستانی می کند. مارتن که یکی از این دست دانش آموزان می باشد؛ به دلیل علاقه وافر به بیسبال از این موضوع سرخورده شده است؛ سرانجام چاره جوئی پدرش او را کمک می کند تا باری دیگر به بیسسبال بپردازد. پدر مارتن تیمی دیگر تشکیل داده ؛ در نهایت آنها را به مسابقه با تیم مدرسه دعوت می کند که این موضوع با پیروزی تیم آن‌ها (پدر مارتن) به پایان می رسد.

فیلم تلویزیونی « آذر ، پایان پاییز » به کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر و تهیه کنندگی علیرضا سبط احمدی ، جمعه 20 تیر ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
آذر برای بازدید از نمایشگاه و گالری عکس دخترش سمیرا و کیوان با دیدن یک عکس که مربوط به گذشته اش می باشد ،شروع به گفتن خاطراتش می کند. از سال 1314 (سال کشف حجاب) و کودتای 28 مرداد 1332 و پیروزی انقلاب می کند.
بهناز جعفری، بهروز بقایی، قربان نجفی، امیرمهدی کیا، رضا عباسی، مهدی عبادتی و فریبا آهنگ در فیلم تلویزیونی « آذر، پایان پاییز » ایفای نقش کرده اند.

 
*****************************************************

شبکه سه سیما

« آرزوهای بزرگ » ، پنج‌شنبه 19 تیر ماه ساعت 11:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.
این فیلم با بازی داگلاس بوت ، جک روت ،ری وینستون و دیوید ساچت درباره پیپ پسرکی است که در یک روستای دورافتاده با خواهرش زندگی می کند . خواهر بزرگتر بسیار بدخلق است و همواره از زندگی فقیرانه اش در کنار همسر آهنگر خود جوگارجری شکایت دارد و پیپ را نیز مرتب شماتت می کند تا اینکه یک زن ثروتمند عجیب به نام خانم هاویشام قصد می کند پسر را به فرزندی بگیرد . خانم هاویشام در کاخ خود از پیپ می خواهد که وقتش را به بازی با دخترکی به نام استلا بگذراند. اما پس از مدتی عذر پیپ را می خواهد و پیپ در آهنگری مشغول به کار م یشود . تا اینکه به او خبر داده می شود قیمی ناشناس خواسته است وی به لندن برود و در آنجا زندگی با آینده ای روشن تر را تجربه کند و ...
قسمت دوم فیلم سینمایی « آرزوهای بزرگ »  جمعه 20 تیرماه ساعت 11:30 پخش می شود.

فیلم سینمایی « دنیای جدید » به کارگردانی هوون جانگ پارک ، پنجشنبه 19 تیر ماه ساعت 23:30 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
این فیلم با بازی مین سیک چوی و جیونگ مین هوانگ درباره رئیس پلیس کانگ، افسری به نام جاسونگ لی‌ست که به عنوان نفوذی وارد شرکت تبهکاری گلدمون می‌شود. دبیرکل گلدمون در یک تصادف کشته می شود . در بین نامزدهای جانشینی درگیری ایجاد می شود . نزاع اصلی بین جونگ جونگ اهل جنوب کره و لی جونگ گو ، اهل سئول اتفاق می افتد . با اشتباه رئیس پلیس کانگ افراد نفوذی او لو می روند و  ...

*****************************************************

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی « گذرگاه » به کارگردانی جی لی تامپسون ، جمعه 20 تیر ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما پخش می شود.
داستان این فیلم با بازی آنتونی کویین و جیمز میسون از این قرار است که در دوران جنگ جهانی دوم، مقاومت فرانسه از یک کشاورز اهل باسک درخواست می کند تا به فراری دادن یک دانشمند و خانواده اش در کوه های پیرنه کمک کند. این مسیر کوهستانی کاملا خطرناک است و تنها کسی که این مسیر را می شناسد همین مرد کشاورز است. اما گروهی از سربازان آلمانی که توسط یک افسر دیوانه رهبری می شوند آن‌ها را تعقیب می کنند. کشاورز بالاخره پس از تعقیب و گریز فراوان در کوهستان و برف موفق می شود مرد دانشمند و خانواده اش را فراری دهد.

*****************************************************

شبکه تهران سیما

انیمیشن « داستان اسباب بازی 2 » به کارگردانی اش برنون، جمعه 20 تیر ماه ساعت 9 صبح از شبکه تهران پخش می شود.
داستان این انیمیشن با بازی تام هنکس، تیم آلن و جون کاساک درباره وودی است که توسط دزد اسباب بازی ها ربوده شده و باز ( آدم فضایی ) به کمک دوستانش برای نجات او می روند.

فیلم سینمایی « خان هشتم » به کارگردانیاصغر هاشمی ، جمعه 20 تیر ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می رود.
بهرام مردی ساده، خوش باور و بسیار خانواده دوست است که پس از گذشت ? سال از ازدواجش می‌خواهد همسرش گیسو را با اتومبیلی که با مشکلات فراوان خریده است به ماه عسل ببرد، وقوع یک حادثه غیر منتظره که منجر به تعویض ماشین او می‌شود و....
 رضا رویگری، هومن سیدی، خاطره حاتمی، سیروس همتی و هومن خدادوست در فیلم سینمایی « خان هشتم » بازی کرده اند.

«وقت خوب بیداری » به کارگردانی کاظم بلوچی ، پنجشنبه 19 تیر ماه ساعت 24 از شبکه شما پخش می شود.
داستان این فیلم با بازی کاظم بلوچی، افشین سنگ چاپ و مینا نوروزی روایتگر مردی است به نام احمد که به کار نقاشی ساختمان مشغول است، او جهت ادای قرض خود، پولی را در اختیار یکی از دوستانش قرار می‏دهد تا سود آن پول را ماهانه به او بدهد یک روز مانده به عقد خواهرش لیلا جهت تهیه هدیه‏ای برای او به پول نیاز پیدا می‏کند و به صاحب کارش موضوع را اطلاع می‏دهد، اما صاحب‏کارش از دادن پول به او امتناع می‏‌کند احمد که از این موضوع عصبانی شده و ...
فیلم تلویزیونی « وقت خوب بیداری » به تهیه کنندگی هادی افشار تولید مرکز قزوین است .

فیلم تلویزیونی « صدای سکوت » به کارگردانی بهادر اسدی و تهیه کنندگی سید رضا شکری ، جمعه 20 تیر ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.
دکتر رادفرجراحی که به علت سهل انگاری هنگام عمل یک بیمار، دچار تلاطم روحی شده و با نظر شورای بیمارستان از انجام عمل جراحی معلق شده و مجوز جراحیش از طرف رئیس بیمارستان موقتاً لغو شده است.جوانی به نام طاها که از غده بزرگی در گردن رنج می برد، به خاطر هزینه سنگین جراحی مجبور به فروش قالیچه گرانقیمتی است که برای نذر، نزد او به امانت گذاشته شده است.این جوان بر سر راه دکتر رادفر قرار می گیرد و....  
حسن جوهرچی، نیلوفر شهیدی، عبدالله صادقی در فیلم تلویزیونی « صدای سکوت» تولید مرکز خراسان رضوی ایفای نقش کرده اند.


« میلر » ، جمعه 20 تیر ماه ساعت 10 صبح از شبکه آموزش سیما پخش می شود.
داستان فیلم با بازی کلمان واندربرگ، لوکمن نالکاکان در مورد نیکلا پسر 12 ساله ای است که پدرش او را برای آموزش اسکی به مدرسه شبانه روزی می برد. پس از رفتن پدر نیکلا متوجه می شود ساکش را در ماشین جا گذاشته است. مربی آنها تلاش می کند با پدر نیکلا تماس بگیرد ولی او هنوز به خانه نرسیده است. نیکلا که با شرایط جدید هنوز کنار نیامده همان شب دچار کابوس می شود.

*****************************************************

شبکه پویا

انیمیشن « سیاره گنج »، پنج‌شنبه 19 تیر ماه ساعت 21 از شبکـه پویا پخش خواهد شد.
نوجوانی به نام جیم نقشه‌ای را به دست می آورد که مسیر رسیدن به سیاره گنج را ترسیم می کند و به خدمه سفینه فضایی ر. ل. لگسی و کاپیتان آملیا که درصدد دست یافتن به سیاره گنج هستند، می پیوندد. جیم پس از چندی با جان سیلور دوست می شود که در آشپزخانه سفینه کار می کند. اما جان سیلور یک روبات، دزد دریایی است که به زودی در سفینه شورشی به راه خواهد انداخت…

انیمیشن « مولان 1 » جمعه 20 تیر ماه ساعت 21 از شبکه پویا پخش می شود.
مولان دختری جوان شجاع از کشور چین می باشد که مجبور می شود برای نجات جان پدر ضعیف بیمار، خود را به شکل پسرکی در آورده و به جای پدرش به منظور مبارزه با ارتش مغولستان چین را نجات می دهد.

*****************************************************

شبکه نمایش

فیلم های سینمایی و تلویزیونی « پلیس کوچولو »، « دو دو تا چهار تا » ، « سفر » ، « کلاه برداران » و « به پانچ خوش آمدید » پنج‌شنبه 19 تیر ماه ساعت 15،17، 19 ،21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی « تنهای تنهای تنها »، « گلستان » ، « باد در علفزار می پیچد »، « آگاهی » و « مهاجم » جمعه 20 تیر ماه ساعت 15 ، 17 ، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه