فیلم های آخر هفته تلویزیون (10 و 11 مهر)

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

فیلم های آخر هفته تلویزیون (10 و 11 مهر)

فیلم های آخر هفته تلویزیون (10 و 11 مهر)

فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن روزهای پنج شنبه و جمعه 10 و 11 مهر ماه شبکه های سیما اعلام شد.

 

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فیلم‌های شبکه‌های مختلف به قرار زیر معرفی شد:


شبکه یک سیما

فیلم سینمایی « مامور مخفی » به کارگردانی اندرو رگیت ، پنج‌شنبه 10 مهر ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می شود .
در واحد رسیدگی به جرایم اقتصادی پرونده ی زد و بندهای مالی وزیر بازرگانی به طرز مشکوکی ناپدید می شود. همه افراد واحد از جمله استوار دلوتسیا و تام استون و دیویدسون تحت بازپرسی قرار می گیرند و از هر یک درباره پرونده و سرنخ هایی که اخیرا در رابطه با آن به دست آورده بودند سوال می شود. افراد واحد که هیچ یک از مفقود شدن پرونده ذینفع نیستند در پی یافتن فردی بر می آیند که پرونده را برداشته و به دست رسانه ها رسانده است. با تحقیقات آنها مشخص می شود که ...

فیلم تلویزیونی « بدون شرط » به کارگردانی هادی رمضان پور و تهیه کنندگی محمد رضا عمادین ، جمعه 11 مهر ماه ساعت 14:50 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
امین با آزار و اذیت و ایجاد مزاحمت برای دیگران و سرافکنده کردن خانواده، شهره خاص و عام است او به طرق مختلف سعی در راضی کردن خانواده برای زندگی خارج از کشور دارد اما تلاش های وی راه به جایی نبرده است. خانواده برای رهایی از شرارت های وی پیشنهاد واگذاری کارخانه را به او می دهند البته مشروط به اینکه او ازدواج کرده و یکسال با همسرش زندگی مشترک داشته باشد. امین از آن پیشنهاد استقبال کرده و با فکر یکسال زندگی مشروط، بازی جدیدی را طراحی می کند. بعد از رفتن به چند مراسم خواستگاری و نپذیرفتن شرط امین از سوی دخترها، رویا بر سر راه امین قرار گرفته و حاضر به ازدواج با او می گردد. بعد از عقد ...
کامران تفتی ، سولماز حصاری ، علی کاظمی ، شیوا خیناگر و هما خاکپاش در فیلم تلویزیونی « بدون شرط » ایفای نقش کرده اند.

*****************************************************

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی « دنیای لیزا » به کارگردانی برن نیوبرگر ، پنج‌شنبه 10 مهر ماه ساعت 9 صبح در قالب برنامه « سینما صبحانه » از شبکه دو سیما پخش می شود.

لیزا دختر کوچک و با هوشی است که در یک پرورشگاه زندگی می کند. روزی زن خبرنگاری به نام اِوا کورتیس برای تهیه گزارش به پرورشگاه می‌آید، و از همه بچه ها عکس گرفته و با آنها صحبت می کند. در بین همه بچه ها لیزا که بسیار پر جنب و جوش و با استعداد می باشد، توجه اِوا را به خود جلب می کند، لذا تصمیم می گیرد لیزا را به فرزند خواندگی قبول کند، وی پس از انجام مراحل مقدماتی و مشورت با همسرش مارتین از او می خواهد که یک روز او با لیزا به گردش بروند، مارتین هم پس از دیدن لیزا با اِوا موافقت نموده و لیزا را به فرزندی قبول می کنند، امّا اصل ماجرا از این قرار است که اِوا و مارتین پیش از آشنائی و به فرزندی پذیرفتن او قصد داشتند از هم طلاق بگیرند، ولی با ورود لیزا به زندگیشان تصمیم می گیرند تا مدتی این مسأله را مسکوت گذاشته و از آن حرفی نزنند.

فیلم تلویزیونی « چند پاره از داستان اسماعیل » به کارگردانی سعید نقدزاده ، پنج‌شنبه 10 مهر ماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.
این فیلم با بازی پندار اکبری، نفیسه روشن و نیلوفر هوشمند، مقاطع مختلفی از زندگی رزمنده ای به نام اسماعیل را به تصویر می کشد که در نهایت به شهادت می رسد.

انیمیشن « دایناسوری از اقیانوس ها » به کارگردانی تتسو امازاوا ، جمعه 11 مهر ماه ساعت 8 صبح در قالب برنامه « سینما صبحانه » از شبکه دو سیما پخش می شود.
از آنجا که نسل دایناسور ها دیگر از بین رفته به همین خاطر است که افراد زیادی دنبال آن بچه دایناسور هستند تا آن را پیدا کند و آن را بکشند و یک سری آزمایشاتی روی آن انجام دهند. اما سوزوکی که چون با آن ارتباط برقرار کرده است و بسیار آن را دوست دارد و نمی خواهد آن به دست افراد دیگر بیافتد و تمام تلاشش را می کند بین آنها درگیری های شدیدی پیش می آید و خانم خبرنگار که موضوع را متوجه می شود خودش را به جزیره می رساند تا اطلاعاتی راجع به آن بگیرد اما وقتی متوجه موضوع شده تمام سعی اش را می کند تا به سوزوکی  و پدرش کمک کند اما آن دایناسور را با خودشان می برند. یوزوکه  تصمیم می گیرد هر کجا هست آن را پیدا کند و آزاد کند ...

فیلم سینمایی « قضاوت کودکانه » به کارگردانی میشل پاونه، جمعه 11 مهر ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
نیک در مدرسه ای درس می خواند که تعدادی از دانش آموزان این مدرسه از لحاظ ظاهری با بقیه کمی متفاوت می باشند و این باعث شده که برخی آنها را مسخره نمایند. یکی از این افراد جی گنده است. یکی از معلمین محبوب این مدرسه نیز آقای سیمون است. نیک به آقای سیمون علاقه زیادی دارد، آقای سیمون به او تحقیقی مشترک با جی گنده می دهد. نیک از این تحقیق ناراضی است ولی آقای سیمون اصرار دارد که نیک با جی گنده همکار کند. نیک با اکراه مشغول کار می شود. آقای سیمون به خاطر شناختی که از نیک دارد، می داند که این همکاری باعث می شود که نیک متوجه عملکرد نادرست خود و بقیه افراد می شود. در نهایت و بعد از انجام تحقیق نیک متوجه می شود که نباید بر اساس قیافه در مورد افراد قضاوت کرد و با جی گنده دوست می شود.
دنیل روئباک، رندی اورتون، دنیل یلسکی در فیلم سینمایی « قضاوت کودکانه » بازی کرده اند.

*****************************************************

شبکه سه سیما

 فیلم سینمایی « شور شیرین » به کارگردانی جواد اردکانی، پنج‌شنبه 10 مهر ماه ساعت 9:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.
این فیلم داستان خانواده ای ایرانی را به تصویر می کشد که در سفر به کردستان گرفتار نیروهای عراقی می شوند و فرمانده ای به نام کاوه و نیروهایش تلاش می کنند تا آن ها را آزاد کنند.این فیلم مقطعی از زندگی شهید کاوه ،یکی از فرماندهان کردستان را به تصویر می کشد .
رضا رویگری، ماه چهره خلیلی، حمید عمارلو، شبنم قلی‌خانی، علی کشوری در فیلم سینمایی « شور شیرین » به تهیه کنندگی ابراهیم اصغری بازی کرده اند.

فیلم سینمایی « کارآگاهان 1 » به کارگردانی حمید لبخنده ، پنج‌شنبه 10 مهر ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
سرگرد احمد ثنایی، افسر عالی‌رتبه آگاهی است که با حضور سروان رحیمی، سروان صبا، ستوان بوشهری و ستوان منادی گروه تجسسی را تشکیل می‌دهد. سروان رحیمی، سابقه شغلی بالایی دارد و در آستانه بازنشستگی است، سروان صبا تنها افسر زن گروه است و نامزدش با شغل او به‌عنوان یک زن در دایرة جنایی مخالف است. ستوان بوشهری و ستوان منادی نیز افسران جوانی هستند که به تازگی از شهرستان به تهران منتقل شده‌اند. پرونده‌های مختلفی به این گروه ارجاع داده می‌شود و سرگرد ثنایی و سایر اعضای گروه با تمام توان به مسئولیت‌های حرفه‌ای خود عمل می‌کنند؛ البته هر یک از آنان در زندگی شخصی خود نیز با مشکلاتی مواجه هستند.
این فیلم محصول 1386 شبکه سه سیما به تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام است.
قسمت دوم فیلم سینمایی « کارآگاهان »، جمعه 11 مهر ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می شود .

فیلم سینمایی « آرواره های کوسه » به کارگردانی استیون اسپیلبرگ ، جمعه 11 مهر ماه ساعت 9:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.
در شهرکی ساحلی، کوسه سفید بزرگی با حملاتش آب های ساحل را ناامن کرده است و گروه کوچکی مصمم می شوند تا آنرا شکار کنند و ....
این فیلم محصول 1975 آمریکاست که روی اسجدر و رابرت شاو در آن بازی می کنند.

فیلم سینمایی « دان 2» به کارگردانی فرهان اختر ، جمعه 11 مهر ماه ساعت 14 از شبکه سه سیما پخش می شود .
دان یکی از بزرگ ترین خلاف کارانی است که پلیس سالهاست به دنبال دستگیری اوست. تا این که او با همدستی یکی از تبهکاران قدیمی وردان اقدام به سرقت کلیشه های چاپ اسکناس بانک می نمایند. در این سرقت که دان موفق شده است کلیشه ها را به دست بیاورد متوجه می شود که وردان بعد از پایان کار قصد کشتن او را دارد . پس دان کلیشه ها را نزد خود نگه می دارد و طوری وانمود می کند که کلیشه ها در یک انفجار از بین رفته اند و با پلیس شروع به همکاری می کند و گروهی از افراد وردان را در انفجار می کشد و چند تن را تحویل پلیس می دهد و به این طریق پلیس نیز سوء سابقه او را از بین می برد و او را آزاد می گذارد اما بعد از سه ماه پلیس پی می برد که کلیشـه های واقعی همچنان نزد دان است و به دنبال دستگیری او می رود.
شاهرخ خان و فلورایان لوکاس در فیلم سینمایی « دان » ایفای نقش کرده اند.

*****************************************************

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی « مسئله فروشنده دوره گرد » به کارگردانی تیموتی لانزونه ، پنج‌شنبه 10 مهر ماه ساعت 15 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
پنج ریاضی دان در حوزه علوم کامپیوتر برای حل یک مسئله معروف به نام مسئله فروشنده دوره گرد دعوت به کار شده اند. انها اگر بتوانند این مسئله را حل کنند آنگاه مشکلات دنیای کامپوتر در حل مسائل دشوار بسیار آسان می شود. اما آنها پس از مدتی و در لحظه امضائ قرارداد متوجه می شوند این تحقیقات محرمانه است، این تحقیقات برای دولت آمریکا انجام می شود و دولت و سازمان امنیت آمریکا می خواهد با کمک این مسئله اقتصاد چین و دنیای اینترنتی بانک ها و بورس چین را مختل کند تا شاید از این طریق بتواند رقابت اقتصادی با چین را به شیوه ای نابرابر برنده شود. بین این دانشمندان بحثی شکل می گیرد و یکی از انها زیر بار نمی رود و قرار داد را امضاء نمی کند و در نهایت حل مسئله و دستاوردهای نرم افزاری خود را نابود می کند تا به دست دولت و سازمان امنیتی آمریکا نیفتد.

فیلم سینمایی « تاندر بولت و لایت فوت » به کارگردانی مایکل چیمین، جمعه 11 مهر ماه ساعت 12 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
داستان این فیلم از این قرار است که دو مجرم سابقه دار به طور تصادفی با  همدیگر همراه شده و به دلیل بی پولی تصمیم به سرقت از خزانه فدرال را می گیرند. در این میان همدست سابق تاندر که با هم در یک سرقت بزرگ شرکت کرده بودند و از تاندر رودست خورده او را پیدا کرده و قصد جانش را دارد که از نقشه سرقت مطلع شده و تصمیم می گیرد با آنها همکاری کند . سرقت با موفقیت انجام می شود ولی همدست تاندر به آنها کلک زده و ضمن ضرب و شتم شدید لایت فوت آنها را تنها رها می کند و با پولها می رود اما ...

فیلم سینمایی « روزنامه ای در خط مقدم » به کارگردانی اندی دی امونی ، جمعه 11 مهر ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما پخش می شود.
در جنگ جهانی اول، گروهی از سربازان وارد محلی جدید شده به یک دستگاه چاپ بر می خورند. فرمانده گروه که از سختیِ جنگ به ستوه آمده؛ تصمیم می گیرد برای تقویت روحیه سربازانش آنها را وادار به نویسندگی کند. آنها به کمک یکدیگر دست به قلم شده؛ وقایق و حقایق تلخ را با درونمایه طنز و نظم به رشته تحریر در می آورند. که این موضوع خشمِ روسا را در پی داشته؛ مکرراً سعی در جلوگیری از کارِ آنها می کنند. با این وجود به دلیل محبوبیتی که این روزنامه در خط مقدم و میان سربازان وحتی خانواده هایشان پیدا می کند؛ تا پایان جنگ به کار خود ادامه می دهد و کمک قابل توجهی می نماید که رزمندگان بتوانند با سختیِ نبرد کنار آمده روحیه خود را تقویت نمایند.

*****************************************************

شبکه تهران سیما

فیلم سینمایی « به سوی خوشبختی » به کارگردانی نیل فیرنلی ، پنج‌شنبه 10 مهر ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش خواهد شد.
دنیل برتونن در روستای کینان مزرعه ای دارد و با فرزندانش زندگی خوب و آرامی را از سر می گذراند. تنها دو خلا در زندگی او وجود دارد اول : مشکلی که پسرش بابر در پایش دارد و اجازه راه رفتن به او نمی دهد و دوم: با وجود پانزده سال گذشتن از فوت همسرش هنوز به ازدواج و تشکیل زندگی مجدد فکر نکرده است. دنیل با پزشکی صحبت می کند که معتقد است با عمل جراحی پای بابر و فیزیوتراپی بعدی بر روی پایش ممکن است که وضعیت وی بهتر شده و حتی قادر به راه رفتن باشد. عمل موفقیت آمیز انجام می شود و بابر امکان آن را می یابد که زیر نظر پزشک زنی به نام برایانی فیزیوتراپی شود به تدریج دنیل و برا��انی به هم علاقمند می شوند و با هم ازدواج می کنند. اما ...

فیلم سینمایی « نهایت سرعت » به کارگردانی دیوید کوپ ، پنج‌شنبه 10 مهر ماه ساعت 21 از شبکه تهران پخش خواهد شد.
داستان این فیلم ماجرای درگیری بین پیک دوچرخه سوار جوان و یک پلیس فاسد است . این پیک جوان که تصادفا حامل یک بلیط با ارزش است موظف است این بلیط را از سوی یک گروه بزرگ به دست گروه دیگری برساند تا بدین وسیله فرزند یک زن چینی بتواند کنار مادرش باشد. این پیک جوان ناخواسته با پلیس فاسدی درگیر می شود که به خاطر منافع شخصی اش مامور شده تا مانع از رسیدن این بلیط به دست صاحب اصلی اش شود . پیک جوان به کمک دوستانش موفق می شود این پلیس فاسد را از میدان بدر کرده و بلیط را به صاحبش برساند تا پسرک را نزد مادرش آورند .
جوزف گوردون لویت ، مایکل شانون ، دنیا رامیراز و شون کندی در فیلم سینمایی « نهایت سرعت » بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی « تنها در خانه 1» به کارگردانی مکالی کالکین، جمعه 11 مهر ماه ساعت 9 صبح از شبکه تهران پخش می شود.
خانواده مک‌کالیستر تصمیم دارند تا برای تعطیلات کریسمس به پاریس بروند. شب قبل از سفر بین کوین و بچه‌های دیگر مشکلی پیش می‌آید. پدر و مادر کوین برای تنبیه او را به اتاق شیروانی طبقه? سوم می‌فرستند. او که بسیار عصبانی است آرزو می‌کند تا خانواده‌اش ناپدید بشوند. صبح روز بعد همه با زنگ ساعت بیدار می‌شوند و به دلیل این که دیرشان شده سریع آماده می‌شوند و خانه را به سمت فرودگاه ترک می‌کنند. آن‌ها کوین را فراموش می‌کنند. کوین از خواب برمی‌خیزد و می‌بیند که خانه خالی است. کوین خوشحال می‌شود و به خوش‌گذرانی می‌پردازد.زمانی که کوین برای جشن کریسمس به بیرون رفته، دو دزد با او آشنا می‌شوند و می‌فهمند که او تنهاست و تصمیم می‌گیرند تا به خانه? کوین دستبرد بزنند.

فیلم سینمایی « جولی وکیل مدافع » به کارگردانی سوپاشی کاپور ، جمعه 11 مهر ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می رود.
وکیل بی تجربه ای در پی کسب شهرت و تجربه به دهلی می رود و درگیر پرونده ای می شود که در آن جوان پولداری شش بی خانمان را در پیاده رو می کشد و تبرئه می شود . وکیل تا انتهای فیلم با وکیل آن جوان مقابله می کند و در نهایت او را شکست می دهد و جوان محکوم می شود.
ارشد وارسی، آمریتا رائو و بومن ایرانی در فیلم سینمایی « جولی وکیل مدافع » بازی کرده اند.

*****************************************************

شبکه شما

فیلم تلویزیونی « شمع برادر ماه » به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد صتگوری ، پنج‌شنبه 10 مهر ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود .
مرد میان سالی که در آستانه سفر به حج و ازدواج دخترش بود به طور ناگهانی با عکسی روبه رو می شود که توجه اش را جلب می کند. وی برای پیدا کردن صاحب عکس به قزوین می رود اما پس از مدت کوتاهی به خانواده اش خبر می دهند که در بیمارستان و در حال کماست. شاهد این ماجرا صاحب مسافرخانه ایست که مرد را به همراه فردی که برای ملاقاتش آمده بود، وی را به بیمارستان رسانده بود اما پس از رسیدن به بیمارستان فرد ملاقات کننده فرار کرده بود، مرد که تا سرحد مرگ زخمی بود پس از مدتی فوت می کند پلیس و خانواده اش به دنبال عاملان این قتل به جستجو می پردازند ، اما وقتی مادر خانواده عکس آن مرد ملاقات کننده را می بیند . عکس العملی متفاوت نشان می دهد که توجه پلیس را جلب می کند و ...
حسن عباسی، مریم سرمدی و فخرالدین صدیق شریف در فیلم تلویزیونی « شمع برادر ماه » ایفای نقش کرده اند.

فیلم تلویزیونی « تمتع » به کارگردانی حمید بهمنی ، جمعه 11 مهر ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.
مهندس جوانی که فرزند یکی از کاسب‏های بنام بازار است در حین معامله‏ای نامعقول با تماس از طرف سازمان حج و زیارت مبنی بر اعزام ایشان به حج رو به رو می‏شود. که تعجب وی را برمی‏انگیزد مهندس از این ماجرا اظهار بی‏اطلاعی می‏کند و پس از مراجعه به سازمان حج متوجه می‏شود پدرش بی‏خبر قبل از فوتش او را برای زیارت خانه خدا ثبت‏نام کرده از هر طریقی سعی در سرپیچی از وصیت پدر را دارد. اما به علت اینکه از طلب‏کارها فراری است تصمیم به رفتن می‏گیرد. اما قسمتی از زمینی که برای فروش گذاشته بود ناقص بوده و سعی در خرید زمین کناری که ارث بچه‏های یتیم بوده می‏کند اما آن‏ها با قیمت پایین مهندس راضی نمی‏شوند اختلاف تا جایی بالا می‏گیرد که مهندس به خاطر وصیت پدر و آبرویش نادم می‌‏شود و از کلاهبرداری توبه می‏کند اما ....
علی رضا کمالی و سیروس کهوری نژاد در فیلم تلویزیونی « تمتع » و تهیه کنندگی داوود تقوی نژاد تولید مرکز یزد بازی کرده اند.

*****************************************************

شبکه قرآن و معارف سیما

فیلم تلویزیونی « مختارنامه ( مهمان کشی) » به کارگردانی داوود میرباقری ، جمعه 11 مهر ماه ساعت 15:30 از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان این فیلم تلویزیونی با نقش آفرینی فریبرز عرب نیا، امین زندگانی، نسرین مقانلو و رضا رویگری آمده است: ابن زیاد با دسیسه و به بهانه امان دادن به مسلم وی را دستگیر کرده و به شهادت می‌رساند.

*****************************************************

شبکه آموزش سیما

 فیلم تلویزیونی « یک به علاوه یک مساوی سه » به کارگردانی ، جمعه 11 مهر ماه ساعت 10 صبح از شبکه آموزش سیما پخش می شود .

*****************************************************

شبکه پویا

انیمیشن « پینوکیو 3000» به کارگردانی ، پنج‌شنبه 10 مهر ماه ساعت 21 از شبکـه پویا پخش خواهد شد .
یک روبات کوچک، بزرگترین آرزویش این است که انسان شود. قصه در سال 3000 اتفاق می‌افتد، ژپتو به کمک دستیار وفادارش اسپنسر سعی دارد که پینوکیو را به آرزویش برساند اما سیبرنا که یک سوپر روبات است اصرار دارد که پینوکیو باید اول فرق میان درست و غلط را بفهمد...

انیمیشن « روباه و سگ شکاری » جمعه 11 مهر ماه ساعت 21 از شبکه پویا پخش می شود.
تاد که یک بچه روباه است و کاپر که یک توله سگ است دو دوست خوب هستند، اما کاپر که کمی بی‌دست و پاست در مزرعه دائما دردسر درست می‌کند، تا اینکه آنان روزی برای گردش به شهر بازی می‌روند و در آنجا با یک گروه سگ آوازه خوان ولگرد آشنا می‌شوند و کاپر به شکلی تصادفی در نبود دیکسی سگ خواننده، آواز می‌خواند و کَش رئیس گروه او را به جای دیکسی انتخاب می‌کند. دیکسی که سگ مغروری است از اخراج شدنش بسیار دلخور است و سعی می‌کند برای کاپر دردسر درست کند. ولی تاد سعی می‌کند به او کمک کند...

*****************************************************

شبکه نمایش

فیلم های سینمایی و تلویزیونی « دنیاها »، « هفت مرد جنگی » ، « حالا چه شود » ، « ابر طوفان سیاتل» و « شیرها در برابر بره ها» پنج‌شنبه 10 مهر ماه ساعت 15،17، 19 ،21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی « اکلاویا»، « افسانه سامورایی » ، « سه هفته تا دیتونا »، « قاصد تندرو » و « آتش در آسمان» جمعه 11 مهر ماه ساعت 15 ، 17 ، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می شود.

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه