عوامل فیلم - برف - میزبان مخاطبین در پردیس ملت می‌شوند

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

عوامل فیلم «برف» میزبان مخاطبین در پردیس ملت می‌شوند

عوامل فیلم «برف» میزبان مخاطبین در پردیس ملت می‌شوند

عوامل فیلم «برف» ساخته مهدی رحمانی روز جمعه 20 تیرماه میزبان مخاطبین در پردیس سینمایی ملت می‌شوند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس ، فیلم سینمایی «برف» هم اکنون در سینماهای تهران و شهرستانها اکران عمومی شده و با استقبال خوبی هم روبرو شده است. هفته گذشته 12 تیر ماه نیز عوامل این فیلم میزبان مخاطبین در سینما آزادی شدند و این حضور باعث شد سالن های سینمایی این فیلم در تمام سانسهای بعد از افطار با استقبال روبرو شود.

بازیگران این اثر به همراه عوامل تولید روز جمعه 20 تیر ماه در سانس بعد از افطار در پردیس سینمایی ملت فیلم را با مخاطبین می بینند و پاسخگو سوالات انها خواهند بود.همچنین بازیگران این فیلم به همراه کارگردان در برنامه های آینده قصد دارند در برخی شهرستانها نیز میزبان مخاطبین در سالن های سینمایی شوند.

«برف» در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش درآمد و در بخش های مختلفی همچون بهترین فیلمنامه و تدوین نامزد دریافت جایزه شد.در این فیلم رویا تیموریان، افشین هاشمی، محمدرضا غفاری، آناهیتا افشار، رابعه مدنی، مینا ساداتی، شیرین یزدانبخش و میلاد کی مرام بازی می کنند.

از عوامل تولید «برف» می توان به فیلمنامه:حسین مهکام، مدیر فیلمبرداری:امین جعفری، طراح گریم:مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس:ویدا روشنی، صدابردار:یدالله نجفی، تدوین:حسن حسندوست، صداگذاری و میکس:امیر حسین قاسمی، موسیقی:بابک میرزاخانی، طراح جلوه های بصری:کامران سحرخیز، امیر سحر خیز و تهیه کننده:مهدی رحمانی اشاره کرد.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه