شبکه چهار تصویرگر پشت صحنه مجموعه‌های تلویزیونی محرم

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

شبکه چهار تصویرگر پشت صحنه مجموعه‌های تلویزیونی محرم

 شبکه چهار تصویرگر پشت صحنه مجموعه‌های تلویزیونی محرم

مستند «پشت فرات» به تهیه کنندگی محمد هوشمند و کارگردانی مهناد کریمان با هدف به تصویر کشیدن پشت صحنه برخی از مجموعه های نمایشی پخش شده در ماه های محرم سال های گذشته، روی آنتن می رود.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل از باشگاه خبرنگاران ، مستند «پشت فرات» در 10 قسمت پشت صحنه مجموعه‌هایی نظیر «معصومیت از دست رفته»، «فرات»، «سفر سبز»، «زمانی برای عاشقی»، «بانو»، «رخنه»، «یلدا»، «خون بها» و «یک تکه زمین» به تصویر می‌کشد.

 
از میان عناوین ذکر شده مجموعه‌های «معصومیت از دست رفته» و «زمانی برای عاشقی» هر کدام در دو قسمت به مخاطبان عرضه می‌شود.
 
قرار است این مستند از روز اول محرم هر شب ساعت 24 روی آنتن برود.
 
دو برگ از 100 برگ ویژه عصای سفید و سفره
 
مجله شبانه «100 برگ» که این شبها روی آنتن شبکه فرهیختگان می‌رود، امشب ساعت 21 با بخش‌های متنوعی چون: شایعات اینترنتی، ارتباط موثر و آیتم ویژه به مناسبت روز عصای سفید، روز جهانی غذا، روی آنتن می‌رود.
 
به گزارش روابط عمومی شبکه چهار برنامه امشب 100 برگ با اجرای اميرعلی نبويان میزبان سروش روحبخش روزنامه نگار و عضو اتاق فکر برنامه است تا درباره چگونه شايعات اينترنتی را تشخيص دهيم؟ گفتگو کنند.
 
همچنین در بخش دوم برنامه مباحثی درخصوص ارتباط موثر با حضور شيده كامكار روانشناس مطرح و بررسی می شود.
 
گفتنی است 100 برگ مستندی درباره يک هنرمند نابينای ميبدی به مناسبت روز عصای سفيد پخش می کند و با آواز خوش هنرمندانی چون: غلامحسين بنان و غلامحسين اشرفی گوش نوازی می کند.
 
اما برنامه 100 برگ پنجشنبه، به مناسبت روز جهانی غذا، مباحثی درباره سفره و فرهنگ دور هم‌نشينی ايرانی كه درحال فراموشی است را با حضور سميه اشتری محقق و مستندساز مطرح و بررسی می کند. همچنین در بخش دیگر برنامه روز پنجشنبه، موضوع چرا بايد غذاهای ايرانی به عنوان ميراث فرهنگی حفظ شود؟ با حضور دكتر معصومه ابراهيمی انسان شناس تبیین می شود. 
 
100 برگ پنجشنبه با اجرای منصور ضابطیان  ساعت 21 روی آنتن می رود.
 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه