زمان پخش سریال طنز مهران مدیری

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

زمان پخش سریال طنز مهران مدیری

زمان پخش سریال طنز مهران مدیری

 پخش سریال طنز مهران مدیری با عنوان «اتاق عمل» از سوم دی‌ ماه قطعی شد.

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل از ایسنا ، سریال مهران مدیری برای پخش از شبکه تهران ساخته می‌شود و نگارش متن آن رو به پایان است.

 

مدیر شبکه تهران صبح امروز در نشستی با خبرنگاران حاضر شد و این خبرها را درباره «اتاق عمل» اعلام کرد. هرچند او به پرسشی درباره‌ی میزان برآورد مالی سریال مدیری پاسخ نداد.

 

سعید مقیسه زمان کلید خوردن سریال «اتاق عمل» را شنبه - 12 مهر ماه - اعلام کرد و گفت که این سریال با حضور مسئوولان وزارت بهداشت کلید می‌خورد.

 

او گفت: آخرین قسمت از سریال «اتاق عمل»، همزمان با سال تحویل 94 پخش می‌شود، چراکه این قسمت مرتبط با سال تحویل است.

 

مدیر شبکه تهران با اشاره به یکی از داستان‌های مجموعه طنز «اتاق عمل» گفت: در بخشی از داستان این مجموعه، مهران مدیری به عنوان جراح قرار است بیمارانی را که دروغ می‌گویند تحت عمل جراحی قرار دهد و دروغدان آن‌ها را دربیاورد.

 

به گزارش ایسنا، مهران مدیری در آخرین اظهار نظرش درباره کمدی اتاق عمل گفته است: «اتاق عمل»... شاید یکی از بهترین ساخته‌هایم شود! شاید ... فکر می‌کنم بشود ...

 

او در این سریال علاوه بر کارگردانی و بازیگری، طراحی صحنه و لباس را هم بر عهده دارد.

 

حمیدرضا مهدوی، تهیه‌کننده سریال طنز «اتاق عمل» به تازگی اعلام کرده است که این مجموعه اکنون در حال ساخت دکورهایی از قبیل طراحی بیمارستان، خانه و... است و نگارش فیلمنامه سریال نیز همزمان انجام می‌شود.

 

مهدی ژوله، خشایار الوند، الهه زارع‌نژاد و... تیم نویسندگی این سریال را شامل می‌شوند که این گروه زیر نظر مهران مدیری کارگردان این مجموعه فعالیت می‌کنند.

 

سریال طنز «اتاق عمل» در 90 قسمت 40 دقیقه‌ای برای پخش رویتن شبانه تهیه و تولید می‌شود. داستان این سریال درباره اتفاقاتی است که در اتاق عمل بیمارستانی رخ می‌دهد.

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه