رسوایی اخلاقی رییس جمهور آمریکا مستند شد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

رسوایی اخلاقی رییس جمهور آمریکا مستند شد

 رسوایی اخلاقی رییس جمهور آمریکا مستند شد

مستند «صحنه سازی مرگبار» با موضوع بررسی کارخانه داروسازی است که توسط آمریکا بمباران شده است. این مستند از شبکه مستند پخش می‌شود. 

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل از تسنیم،‌ مستند 52 دقیقه‌ای «صحنه‌سازی مرگبار» درباره سفر خانم  "ایوان ریدلی" به سودان برای بررسی موضوع یک کارخانه داروسازی است که توسط آمریکا بمباران شده است. او در این سفر ضمن بررسی حقایق پشت پرده این بمباران با بازماندگان این حادثه گفت وگو می‌کند.

 

«صحنه سازی مرگبار»  نگاهی انتقادی به سیاست خارجی آمریکا و نحوه استفاده از قدرت نظامی برای سرپوش گذاشتن بر رسوایی اخلاقی کلینتون، رئیس جمهور سابق آمریکا دارد و به این موضوع می‌پردازد که دولت کلینتون برای انحراف افکار عمومی، موضوع بمباران این کارخانه را با بهانه تولید مواد اولیه برای فعالیت‌های تروریستی و با هدف استفاده توسط گروه هایی چون القاعده، به دیگران نسبت می‌دهد.

 

«دریچه» با رویکردی نو و متفاوت به معرفی و پخش بهترین مستندهای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی روز دنیا می‌پردازد. در قالب این برنامه، در هر قسمت ضمن معرفی، بهترین مستندهای شناخته شده دنیا و مستندهای ایرانی که تاکنون فرصت نمایش از تلویزیون را نیافته‌اند، پخش خواهند شد.

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه