بهنام تشکر و لعیا زنگه برنامه سحر را اجرا می‌کنند

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

بهنام تشکر و لعیا زنگه برنامه سحر را اجرا می‌کنند

بهنام تشکر و لعیا زنگه برنامه سحر را اجرا می‌کنند

بهنام تشکر به گروه اجرای برنامه «خدا اجازه» شبکه جوان که ویژه سحرهای ماه رمضان روی آنتن می‌رود، پیوست.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل ازمهر، برنامه «خدا اجازه» ویژه سحر ماه مبارک رمضان با اجرای سعید پورمحمود و لعیا زنگنه روی آنتن شبکه جوان می‌رود و از شنبه 21 تیرماه بهنام تشکر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون به گروه اجرای این برنامه اضافه می‌شود.

برنامه «خدا اجازه» عنوان ویژه برنامه ‌ای از گروه جوان و اندیشه است که در 30 قسمت 120 دقیقه ‌ای ویژه سحر ایام میارک رمضان تهیه‌ شده است.

این برنامه در ایام رمضان از ساعت 3 تا 5 صبح به صورت زنده پخش می‌شود. برنامه براساس خطبه متقین نهج البلاغه پایه ریزی شده است از جمله بخش‌های این برنامه «پنجره» است که به بیان زشتی‌ها و زیبایی در جامعه در قالب یک مونولوگ می‌پردازد.

«از دیروز تا امروز» مستندی است از افرادی که از سحر سال گذشته تا سحر امسال کار مفید و موثری انجام داده ‌اند و «شما هم دعوتید» نیز به روایت‌هایی اختصاص دارد که با صداهای شاخص هنرمندان برجسته کشور برای دعوت به حضور در ضیافت ماه مبارک رمضان تهیه می‌شود.

این برنامه با اجرای سعید پورمحمود و لعیا زنگنه روی آنتن شبکه جوان می‌ رود و از روز شنبه 21 تیرماه نیز بهنام تشکر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون به گروه اجرای این برنامه اضافه می‌شود.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه