روش های تمرینات ورزشی قدیمی به شما پیشنهاد می کنند و بدن شما را به شکلی که می خواهید تراش می دهند. شما می توانید همین امروز شروع کنید، با این لیست از بهترین تمرینات ورزشی که برای هر اندام خانم ها آماده شده است.

بهترین تمرینات ورزشی برای تمامی قسمتهای بدن

روش های تمرینات ورزشی قدیمی به شما پیشنهاد می کنند و بدن شما را به شکلی که می خواهید تراش می دهند. شما می توانید همین امروز شروع کنید، با این لیست از بهترین تمرینات ورزشی که برای هر اندام خانم ها آماده شده است.
مزیت: این یکی از ساده ترین و موثرترین روش های کوچک کردن شکم است. در حقیقت، شما به سختی مجبورید که یک عضله را تکان بدهید.
چگونه این کار را انجام دهید: خودتان را در موقعیت شنا سوئدی قرار دهید با بازوهایی که کاملا مستقیم قرار گرفته اند، اما دستهایتان را به شکل توپ سوئدی روی زمین قرار دهید. بدن شما باید یک خط ثابتی داشته باشد و سرتان در امتداد گردن تان قرار گرفته باشد. باسن خود را سفت کنید و در طول تمرین ورزشی آن را سفت نگاه دارید. یکی از پاهایتان را روی زمنیت قرار دهید و زانوی خود به طور آهسته نزدیک قفسه سینه بیاورید چنانچه بتوانید بدون اینکه موقعیت پشت تان بهم بخورد آن را به قفسه سینه برسانیدو سپس با پای دیگر این کار را انجام دهید. زانوی خود را به عقب و جلو ببرید و این کار را برای ۳۰ ثانیه انجام دهید. اگر این ورزشی برایتان سخت است دستهایتان را روی زمین یا نیمکت قرار دهید.
مزیت: این ورزش نقاط پایینی بدن شما را هدف قرار می دهد که به شما کمک می کند شکم صاف تری داشته باشید. دلیل : زمانیکه شکم شما و عضله هایش ضعیف باشد – همانطور که اغلب خانم ها هستند- بالای لگن شما به جلو متمایل می شود. این نه تنها استرس را روی نیم تنه پایینی شما می اندازد بلکه باعث می شود شکم شما برآمده به نظر برسد.حتی اگر شما چربی ای در ناحیه شکم نداشته باشید. روش شما برای مقابله با این مشکل:بالا بردن ران
چگونه این کار را انجام دهید: با زانوی خم به پشت روی زمین دراز بکشید و پایتان را روی زمین بگذارید. حالا پشت تان را سفت کنید و شکم تان را نیز منقبض کنیدو ران هایتان را بالا ببرید در حالیکه بدن تان یک شکل مستقیم به خود بگیرد در حالیکه شانه هایتان را به سمت زانو متمایل کرده اید. به مدت ۳ تا ۵ ثانیه در این حالت بمانید. شکم تان را در تمام این مدت سفت نگاه دارید. سپس پایین بروید و دوباره از اول شر��ع کنید.
مزیت: نگه داشتن وزن روی یک طرف بدن باعث می شود شما بتوانید بهتر تعادل خود را حفظ کنید. نتیجه: ران های شما مجبورند بهتر و سخت تر کار کنند و شما تعادل خود را بدین ترتیب بهبود می بخشید. و حتی بهتر شما کالری بیشتری می سوزانید.
چگونه این کار را انجام دهید: یک دمبل بردارید و در سمت راست خود بگیرید و آن را نزدیک شانه تان قراردهید، با بازویی خم. با پای راست تان به سمت جلو بروید و تنه پایینی بدن خود را تا جائیکه زانوی راست تان خم باشد به صورت زاویه ۹۰ درجه نگه دارید و زانوی چپ خود را متمایل به زمین نگاه دارید. خود را به سمت عقب بکشید تا موقعیت آغاز را داشته باشید. سپس این کار را با پای چپ تان انجام دهید در حالیکه وزن تان را در دست راست تان نگاه داشته اید.
مزیت: در کنار هدف گیری همسترینگ ، این تمرین روی پشت و شکم شما کار می کند. همچنین به برقراری تعادل عضلات بین پاهای شما کمک می کند و ریسک آسیب را در آن مناطق کم می کند. و به عنوان یک استخوان می تواند انعطاف پذیری بین همسترینگ را بهبود بخشد.
چگونه این کار را انجام دهید: یک جفت دمبل با دست تان بردارید و به سمت بالا بگیرید و آن را در امتداد بازوهایتان در مقابل ران تان قرار دهید. پاها را در امتداد طول شانه باز کنید و زانویتان را به طور آهسته به سمت جلو خم کنید. حالا یک پا را از روی زمین بلند کنید. بدون این که در زانوی دیگر خم را از بین ببرید ران ها را خم کنید (پشت خود را به عقب متمایل کنید) و تا جائیکه پشت تان را به سمت عقب موازی کند. در همین حالت بمانید سپس شکم تان را سفت کنید ران هایتان را به سمت جلو نگاه دارید و پشت خود را از ابتدا به عقب بکشید. سپس این کار را با پای دیگرتان نیز انجام دهید.

منبع: ileev.com

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه