دلتون میخواد اندام متناسبی داشته باشین؟ اما کی وقت داره که بره باشگاه، مگه نه؟ علاوه بر این عضویت در باشگاه زود به زود تموم میشه و دائم باید هزینه اش رو پرداخت کنین.

دلتون میخواد اندام متناسبی داشته باشین؟ اما کی وقت داره که بره باشگاه، مگه نه؟ علاوه بر این عضویت در باشگاه زود به زود تموم میشه و دائم باید هزینه اش رو پرداخت کنین. اغلب همه متعجب میشن اگه بتونین بدون رفتن به باشگاه وزن کم کنین و اندامتون رو متناسب نگه دارین.
حقیقت اینه که میتونین بدون تمرینات سخت در باشگاه های ورزشی تناسب اندام داشته باشین، اما باید خیلی سخت کار کنین. بدن به برخی فعالیت ها احتیاج داره تا متناسب بمونه. باید به طور منظم فعالیت هایی مثل دویدن، پرش، رقص و … رو زیاد انجام بدین. همچنین یه رژیم غذایی متعادل و خوب هم داشته باشین.
ورزش رو با کشش های اولیه شروع کنین. جدول ورزشی که تنظیم میکنین باید شامل تمریناتی مثل کاردیو، شنا، ورزش شکمی crunches ، و اسکات باشه.

آیا بدون رفتن به باشگاه هم می شود تناسب اندام را حفظ کرد؟!

رفتن به باشگاه در برابر تنها ورزش کردن

در باشگاه همیشه یه کسی هست که بهتون توجه کنه و این خطر که صدمه ببینین وجود نداره، در حالی که اگه تنها ورزش کنین در معرض آسیب دیدگی قرار میگیرین.

مربی های باشگاه همیشه از اعضا حمایت میکنن. نقطه ضعف تنها ورزش کردن اینه که از این سیستم پشتیبانی برخوردار نیستین.

در باشگاه همیشه انگیزه وجود داره، چون مربی ها همیشه شما رو به سطح بعدی هل میدن. در حالی که اگه تنها ورزش کنین ممکنه این عامل محرک از بین بره.

فضای باشگاه طوری طراحی شده که شما برای ورزش کردن احساس هیجان میکنین. اما یه شخصی که تنها ورزش میکنه ممکنه همچنین هیجانی رو تجربه نکنه.

عامل کاهش وزن

برای کاهش وزن باید یه راهنما یا دستورالعمل کامل در تمرینات و تغذیه داشته باشین. هر مربی با تجربه ای میگه که کاهش وزن به تنهایی به دست نمیاد و نیاز به تخصص داره. کاهش وزن فقط شامل لاغر شدن نمیشه بلکه تناسب اندام رو هم در برمیگیره. در چنین وضعیتی، رفتن به باشگاه بیشتر موثره.

جلسات ورزشی باشگاه ها شامل تغییرات در تمرینات میشن. تغییر در تمرینات همیشه به سوختن بیشتر چربی ها که به کاهش وزن و تناسب اندام کمک میکنه منجر میشه. از این رو توصیه میشه که برای کاهش وزن در یه باشگاه ورزش کنین.

باشگاه خیلی شبیه مدرسه است، دانش رو میشه در خونه با مطالعه کردن هم بدست آورد اما در نهایت به مهارت یه متخصص نیاز پیدا میکنین.

در باشگاه جوی حاکمه که شلوغی و ترتیباتش تاثیر زیادی روی تلاش اعضا میذاره و اعضا قادرن که چیزای جدید یاد بگیرن و بیشتر سعی کنن.

منبع: نوین زی

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه