آلبوم - پرتگاه - با صدای - سامان جلیلی - منتشر شد

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

آلبوم - پرتگاه - با صدای - سامان جلیلی - منتشر شد - تصویر 1

از صبح روز چهارشنبه پنجم شهریورماه؛

آلبوم «پرتگاه» با صدای «سامان جلیلی» منتشر شد

به گزارش جوان ایرانی به نقل از موسیقی ما، «سامان جلیلی» با «پرتگاه» به جمع خوانندگان رسمی کشور پیوست. این آلبوم به تهیه کنندگی «محمد قیامتی» و از سوی شرکت «هنرنمای پارسیان» به بازار عرضه شد. آهنگسازی تمامی 13 قطعه این آلبوم توسط سامان جلیلی انجام شده است و او به همراه «سید شهرام جلیلی»، «امید علیجانی» و «سعید بدوی» وظیفه ترانه سرایی را هم بر عهده داشته است. تنظیم ها هم اثری از «کوشان حداد»، «پوریا حیدری»، «انوشیروان تقوی» و «حامد برادران» است. «فیروز ویسانلو»، «کیان دارات»، «بهروز میرزایی»، «پیام طونی»، «احسان نی زن»، «اشکان موسوی»، «امید خوش چهره» و حامد برادران و انوشیروان تقوی در پرتگاه به نوازندگی پرداخته اند.

«تشویش»، «شعله دار»، «چی میشه»، «حرف دلم»، «سر به هوا»، «حبس ابد»، «اعتراف»، «بهونه»، «کلنجار»، «دست بردار»، «به جون تو»، «حالم بده» و «مرد» عناوین قطعات این آلبوم است. این آلبوم ابتدا قرار بود که سوم شهریورماه به بازار عرضه شود و این تاخیر 48 ساعته باعث ایجاد شایعاتی درباره این اثر در فضای مجازی شده بود.

سامان جلیلی یکی از خواننده های جوان موسیقی پاپ است که تا پیش از این فعالیت های خود را به شکل غیر رسمی دنبال می کرد. وی تا کنون تک قطعات موفقی نظیر «بازیچه»، «حس آرامش»، «بهونه»، «حس آرامش» و «احساس آواره» و... را در فضای مجازی منتشر کرده است. بهار 93 خبر اخذ مجوزهای فعالیت مجاز جلیلی در رسانه ها اعلام شد و اواولین گفتگوی رسمی خود را هم با سایت «موسیقی ما» انجام داد. همچنین وی این روزها در حال مذاکره با یکی از شرکت های مطرح برگزارکننده کنسرت است و به زود�� کنسرت سامان جلیلی در تهران روی صحنه می رود.

از کاربران فهیم و هنردوست سایت «موسیقی ما» تقاضا داریم تا به جهت حفظ حقوق مادی و معنوی صاحبان این اثر، نسبت به تهیه نسخه اصلی آن اقدام نمایند.

اختصاصی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه