آلبوم موسیقی - زیباتر از ماه - منتشر شد

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

۱۳۹۴۰۳۳۰۰۰۰۳۵۴_PhotoA
آلبوم «زیباتر از ماه» کاری از گروه «کوبانگ» به آهنگسازی متین و میثاق اسحاقی و خوانندگی «علیرضا شاه محمدی» از سوی موسسه راوی آذرکیمیادر بازار موسیقی کشور منتشر شد.

به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، «زیباتر از ماه» اثری است از گروه کوبان که در سال ۱۳۸۳ توسط داریوش اسحاقی در مشهد مقدس تاسیس شد. این گروه فعالیت‌های خود را با انجام کنسرت‌هایی در داخل و خارج از کشور ادامه می‌دهد و تاکنون پنج عنوان آلبوم موسیقایی تولید و نشر داده است.

این اثر عاشقانه‌ای‌ است که در آن با بکارگیری ملودی‌های ساده و روان و اشعار ماندگاری از شاعرانی چون سیف فرقانی، هوشنگ ابتهاج، مولانا و حمید مصدق تلاش دارد تا ضمن حفظ ارزش‌های هنری، شنوندگان خاص و عام را در برگیرد. صدای علیرضا شاه محمدی هم زینت بخش این اثر هنری است.

شایان ذکر است که داریوش اسحاقی (دف و تنبک)، فریبا اسحاقی (کوزه و پرکاشن)، میثاق اسحاقی (تار و بمتار)، علی ثنایی (گیتار و گیتارباس) در قطعات ای اهل شهر، سروناز عدیدار عچنگ شکسته، ابر و باد و باران، خاطره، زیرخاکستر،‌ رنگ شرقی، جدایی و شب رفت هنرنمایی کرده‌اند.

صدابرداری زیباترازماه با میثاق اسحاقی و محمد جواد سام نژاد و آرمین کارباف همراه میکس و مسترینگ و طراحی گرافیک از علیرضا مهیجی است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه